Supercars, oliebollen en de StreetGasm Family!

7 januari 2019

Zoals ieder jaar is de inmiddels beroemde StreetGasm Nieuwjaarsreceptie de  aftrap van 2019! Dit jaar was dat niet anders en kwamen bijna 200 van onze leden gezellig samen om te proosten op het nieuwe jaar.

Traditiegetrouw werden de supercars speciaal voor de StreetGasm Nieuwjaarsreceptie  weer van stal gehaald en dat zorgde voor een flinke parade aan prachtige bolides bij Kasteel Kerckebosch. Bij binnenkomst werden de aanwezigen  ontvangen met een heerlijk glaasje Moet Chandon bubbels en natuurlijk de oliebollen en appelflappen. Na het onthullen van de agenda van 2019 en de mooie nieuwe plannen voor onze club gooide de saxofonist het volume omhoog en werd er nog lang geproost en bijgekletst. Het was weer een fijn weerzien met de StreetGasm Family.

Wij kijken uit naar een geweldig 2019 waarin we samen heel veel mooie dingen gaan doen. 
Onze huisfotograaf Ansho zorgde voor onderstaande foto-impressie.

Heb jij de nieuwjaarsborrel gemist omdat je nog geen lid bent van StreetGasm? Meld je dan nu aan en zorg dat jij voortaan geen enkel event meer hoeft te missen. 

Word nu lid van StreetGasm

[sc-photo-album album=”145833″ max=”0″]