sir dam vodka

Sir Dam Vodka op de StreetGasm Social Night

22 mei 2024

Netwerken en veel gezelligheid

De insteek van onze Social Nights is om onze StreetGasm leden samen te brengen zodat ze waardevolle (zakelijke) connecties kunnen opdoen. Naast het netwerken staan gezelligheid en heerlijke hapjes en drankjes centraal. Onder het genot van de gezelligheid van de StreetGasm Family kunnen onze leden ook een top tijd neerzetten op de Build4Performance racesimulator. Samen met onze partner Vredestein hebben we wederom de Vredestein Hotlap waar onze leden aan mee kunnen doen. Ga jij deze avond jouw PR neerzetten?

Sir Dam Vodka als special guest

Wat is Sir Dam nu precies? Sir Dam is een premium vodka uit Amsterdam, vijf keer gedistilleerd en gemaakt van het beste tarwe, gefermenteerd en gezuiverd met water uit Amsterdam, behandeld met speciale technologie. Dit zorgt voor een soepele en levendige smaak die alleen uit Amsterdam kan komen. Sir Dam is een nieuw vodka merk opgericht door twee jonge ondernemers uit Amsterdam die klaar zijn om een internationaal merk op te bouwen. En Sir Dam komt speciaal voor onze StreetGasm Family op de Social Night om jullie te voorzien van de lekkerste drankjes!

Alle informatie op een rijtje